راهنمای سفارش


مشتریان گرامی جهت انجام سفارش موفق موارد زیر را مدنظر داشته باشند:

  1. ابتدا محصولات مورد نظر خود را در صفحه محصولات یافته و آنها را با کلیک بر آیکون مربوطه، به سبد سفارش خود اضافه نمایید.
  2. در بخش سبد سفارش در صفحه سفارشات، می توانید کالاهایی که انتخاب نموده اید را مشاهده و مدیریت نموده و مقدار آنها را کم یا زیاد نمایید. (با کلیک بر دکمه سبز رنگ، تغییرات مورد نظر شما روی سبد سفارش اعمال می گردد.)
  3. سفارش آزاد: پس از تایید سبد سفارش، در بخش فرم ثبت سفارش درصورتی که قبلا به عنوان مشتری در وبسایت عضو نشده اید اقدام به تکمیل اطلاعات مشتری نموده (با توجه به نوع مشتری حقیقی یا حقوقی) و درخواست خود را ارسال نمایید. (صحت اطلاعات ورودی از جمله ایمیل لازمه پردازش موفق سفارش شما خواهد بود.)
  4. سفارش کاربران: درصورتی که قبلا در وبسایت عضو شده اید، در بخش فرم ثبت سفارش کافیست نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید.
  5. در صورت موفقیت ثبت سفارش، صفحه ای شامل کد رهگیری و اقلام مورد سفارش به شما نمایش داده می شود که قابل پرینت می باشد. همچنین اطلاعات متناظر آن به ایمیل شما که در هنگام ثبت نام و یا تکمیل فرم ثبت سفارش وارد کرده اید ارسال می گردد.
  6. پس از ثبت سفارش، مسئولین فروش ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و مراحل احراز هویت و هماهنگی پرداخت هزینه و ارسال سفارش به آدرس وارد شده را انجام خواهند داد.
  7. جهت آگاهی از وضعیت سفارش می توانید با جستجوی کد رهگیری سفارش در بخش پیگیری سفارش موجود در صفحه سفارشات، از آخرین وضعیت سفارش خود اطلاع یابید.

*!*!* جهت سهولت در انجام سفارشات متعدد آتی و صرفه جویی در زمان و برخورداری از مزایای ارسال به مشتریان دائم شرکت زیست صنعت زرین مهر، پیشنهاد می شود از طریق صفحه عضویت مشتریان، یک بار اطلاعات خود را وارد نموده و در وبسایت عضو شوید تا پس از بررسی و تصدیق احراز هویت، در سفارشات ملزم به وارد نمودن اطلاعات خود نبوده و هماهنگی های ارسال سفارش با سرعت بیشتر انجام شود.

لازم به ذکر است در صورت وجود هرگونه ابهام می توانید از طریق بخش ارسال پیام در صفحه ارتباط با شرکت، سوالات خود را مطرح نمایید.

پیگیری سفارش